Orzechy kokosowe do picia

Młode, świeże i zielone orzechy kokosowe do picia

Woda kokosowa to już od wieków ulubiony napój w Azji. I to nie tylko ze względu na jej wyborny smak i cudowne orzeźwienie, ale także z uwagi na jej właściwości odżywcze. Nie ma na świecie prawie żadnego innego środka spożywczego, który zawierałby tak dużo witamin, substancji odżywczych, minerałów, przeciwutleniaczy i aminokwasów w tak idealnym połączeniu jak woda kokosowa. Zawiera ona ponadto więcej wapnia niż banany i można ją oferować z licznymi mikroelementami typu cynk, jod czy selen.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

WODA KOKOSOWA: SUPER NAPÓJ DLA ZDROWIA I URODY

Woda kokosowa nie zawiera prawie tłuszczu i mimo lekkiego, świeżego posmaku słodyczy wykazuje bardzo niewielką zawartość cukru. Dzięki temu woda kokosowa jest dużo lepsza od innych soków owocowych. Jeżeli dbasz o swojej zdrowie i dobre samopoczucie, warto zadbać o to, aby mieć zawsze pod ręką zapas świeżych, zielonych orzechów kokosowych do picia!

W przypadku zakupu orzechów kokosowych do picia ważne jest, aby wybrać towary organiczne i całkowicie świeże orzechy kokosowe, które są zbierane w idealnym momencie – czyli dokładnie wtedy, gdy stężenie substancji odżywczych w wodzie kokosowej jest najwyższe.

ZAMÓW ZDROWE ORZECHY KOKOSOWE DO PICIA

Nasze naturalne, zielone orzechy kokosowe są zbierane w momencie, gdy wartości odżywcze wody kokosowej osiągną swoje największe stężenie. Oferowany w swoim naturalnym opakowaniu (skorupie kokosowej) i dobrze schłodzony wartościowy napój nadaje się do spożycia przez klika tygodni. Słodka, izotoniczna woda kokosowa to także szlachetny dodatek do kuchni, gdzie może nadać wielu potrawom smaczny aromat. Zamów już teraz zestaw modnego napoju i czerp korzyści z niezrównanego oddziaływania wody kokosowej na zdrowie i urodę! Wodę kokosową można także używać jako zdrowego i smacznego napoju gaszącego pragnienie. Spróbuj a będziesz tak samo oczarowany jak my!

Masz pytania?

Oferujemy indywidualne doradztwo telefoniczne. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku między godziną 8:00 a 17:00.

Hotline: +49 (0) 2602 93 46 90
X Shipping information for Poland

Shipping costs are 10,95 EUR.
From an order value of 99,00 EUR: free shipping.

Show me the shipping rates for other destinations

Erntefrische Garantie

72 Stunden von der Ernte bis zum Produkt