Czekolada z kwiatów palmy kokosowej BIO z orzechami laskowymi, 72% kakao 12 szt.

Unikalny słodki smak kokos

Merkzettel

Czekolada z kwiatów palmy kokosowej BIO z orzechami laskowymi, 72% kakao 12 szt.
Unikalny słodki smak kokos
Czekolada z kwiatów palmy kokosowej BIO z orzechami laskowymi, 72% kakao 12 szt. 5 5 6
  • delikatna czekolada dla smakoszy
  • z dodatkiem cukru z kwiatów palmy kokosowej, bez rafinowania
  • 100% wegański produkt
  • bez dodatku lecytyny
  • bez dodatków
  • 72% kakao BIO
  • z dodatkiem orzechów laskowych BIO
  • 100% sprawiedliwy handel, uczciwość i zrównoważony rozwój
Delivery:
Usually 1-3 days, excl. € 9,95 Shipping
Diese Produkte könnten Sie auch interessieren
Pierwsza czekolada marki Dr. Goerg z cukru z kwiatów palmy kokosowej BIO to wspaniała wiadomość dla zwolenników czekolady i słodyczy! Delikatna czekolada dla smakoszy jest produkowana wyłącznie w Niemczech i zawiera 72% delikatnego kakao BIO. Produkt ten jest całkowicie wegański, bez laktozy, lecytyny i innych dodatków. Cukier z kwiatów palmy kokosowej Premium BIO marki Dr. Goerg, który zapewnia jedyny w swoim rodzaju słodki smak czekoladzie marki Dr. Goerg, jest produkowany ze świeżo pozyskanego nektaru z kwiatów palmy kokosowej i nie podlega procesowi ratyfikacji. Czekolada BIO jest dostępna w trzech smakach: gorzka, z płatkami kokosowymi i orzechami laskowymi. Nadaje się znakomicie jako niewielka słodka przekąska, do udoskonalania potraw i napojów oraz jako prezent. Ten naturalny słodki produkt z pewnością wyczaruje uśmiech szczęścia na twarzy obdarowanej osoby – czekolada z kwiatów palmy kokosowej BIO marki Dr. Goerg to niezwykła dawka szczęścia!
Dr. Goerg Qualitätssiegel
Cukier z kwiatów palmy kokosowej Premium BIO marki nadaje naszej czekoladzie jedyny w swoim rodzaju smak słodkiego kokosa. Cukier ten jest pozyskiwany ze świeżo zebranego nektaru z kwiatów palmy kokosowej i nie podlega procesowi rafinowania. Delikatna czekolada dla smakoszy jest produkowana wyłącznie w Niemczech, zawiera 72% delikatnego kakao BIO i jest posypana kawałkami orzechów laskowych BIO. W tym przypadku osłodę gwarantują wyłącznie naturalne składniki!
Dr. Goerg Qualitätssiegel
Czekolada marki Dr. Goerg z cukru z kwiatów palmy kokosowej BIO to niesamowicie smaczna i całkowicie wegańska alternatywa dla wszystkich osób kochających słodycze! Jako przekąska dla nas samych i jako ciekawa forma prezentu. Nasze trzy smaki – orzech laskowy, płatki kokosowe i gorzka – zapewniają, że każda osoba znajdzie coś dla siebie.
Dr. Goerg Qualitätssiegel
składniki: masa kakaowa, cukier z kwiatów palmy kokosowej (26 %), masło kakaowe, rozdrobnione orzechy laskowe (5 %)

100 g zawiera przeciętnie:
Wartość kaloryczna2591 kJ / 618 kcal
Tłuszcz53 g
- w tym nasycone kwasy tłuszczowe31,0 g
Węglowodany28 g
- w tym cukier22 g
Białko5,9 g
Sól0,14 g
Dr. Goerg Qualitätssiegel
Delikatną czekoladę należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej i unikać bezpośredniego nasłonecznienia.
Dr. Goerg Qualitätssiegel
eKomi Product Feedback

See the last seven reviews of our customers.

15.04.2020 | 09:51

Ich habe immer mal Appetit auf Süsses und mit dieser Schokolade tue ich mir beim Naschen wenigstens auch etwas Gutes. Super lecker und eine tolle Alternative zu ungesunder Nascherei ohne sich einschränken zu müssen.
28.01.2020 | 14:20

Gesundes naschen
21.12.2018 | 18:56

Wundervoller Geschmack einer dunklen Schokolade, die ganz leicht nach Haselnüssen schmeckt. Die Süße ist etwas anders, aber das ist ja auch gut, so! Darum gehts doch, dass man möglichst den weissen Zucker meidet. Alles bestens, wenn die Schockoladen fertig sind, werde ich sie erneut bestellen.
01.12.2018 | 19:02

Suchtfaktor!
10.07.2018 | 10:22

Einfach nur sensationell lecker!
03.04.2018 | 07:55

lecker
Masz pytania?

Oferujemy indywidualne doradztwo telefoniczne. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku między godziną 8:00 a 17:00.

Hotline: +49 (0) 2602 93 46 90
X Shipping information for Poland

Shipping costs are 10,95 EUR.
From an order value of 99,00 EUR: free shipping.

Show me the shipping rates for other destinations

Erntefrische Garantie

72 Stunden von der Ernte bis zum Produkt